MGBSFL top-scorers: January 5

Dovi Fehler moved into the top six scorers after bagging a double on Matchday 17 of the MGBSFL, but it's Richard Fogelman who leads the way in the battle for the Golden Boot.

OVERALL
23 - Richard Fogelman (L’Equipe)

---------------------------------------

18 - Dan Gordon (Faithfold C)

---------------------------------------

17 - Ben Zloof (AC Mill Hill)
Harrison Midda (Woodford)

---------------------------------------

15 – Nicky Woolf (Raiders B)
Dovi Fehler (Boca)

---------------------------------------

13 – Jamie Kent (Shirley Park)

---------------------------------------

12 – Mitch Hahn (Woodford)
Jono Gaon (Blancos)
Dan Simmons (Blizzard)
David Joseph Cohen (FC Team C)

---------------------------------------

11 - Samuel Castle (Harmen)
Nathan Sollosi (Redbridge B)
James Joseph (FC Team C)
Jake Gilbert (Bilbaum)

---------------------------------------

10 – Mike Pearson (Faithfold A)
Reiss Mogilner (Brady B)

---------------------------------------

9 - Richard Salmon (FC Team A)
Lee Greenfield (Harmen)

---------------------------------------

8 – Johnny Haik (Faithfold A)
Matt Stock (NL Raiders A)
Adam Stolerman (Redbridge A)
Anthony Kintish (Oakwood A)
Dan Orgel Shai Davidi (both Neasden)
Stefan Benfredj (Shirley)
David Joseph Cohen (FC Team C)
Ben Berrick (Jewdinese)

---------------------------------------

7 – David Dinkin, Josh Green (both NL Raiders A)
Yishai Last, Greg Corin (both Hendon A)
Michael Kenley (Brady A)
Rob Hershkorn (Camden)
Alon Hershkorn (Brixton)
Steve Summers (Chigwell)
David Esterkin (NL Raiders B)
Ben Bell, Ed Green (both Bilbaum)
Shim Bensoor, David James Cohen (both FC Team C)
Doron Hershkorn (Faithfold B)
James Abrams (Haroldeans)
Philippe Auret, Dan Cohen (both Whetstone)
Zack Collins (Jewdinese)
Jamie Weinrich (NL Raiders C)

---------------------------------------

6 – Ben Kon, Avidan Last (both Hendon A)
Richard Silver (Camden)
Stefan Benfredj (Shirley)
James Jaconelli (Chigwell)
Dave Newman (Brady B – plus 5 for SPEC)
Jeremy Julius (FC Team C)
Alex Elf (Hendon C)
Benji Greenblatt (King Crown)
Zac Brin (Jewdinese)
Yoshua Silverman (Boca)

---------------------------------------

5 - Richard Salmon (FC Team A)
Ari Last (Hendon A)
Adam Arnold (Brady A)
Oliver Sade (LML Blue)
Ryan Cole (Chigwell)
Adam Hersh (Blancos)
Gideon Gold, Saul Conway (both Shirley)
Dan Pike (SPEC FC)
Josh Newman (Brady B)
Dean Rosenthal (Brixton)
RA Noe (Hendon B)
Harrison Midda (Woodford)
Gideon Gold (Shirley)
Ed Green (Bilbaum)
Leor Harel (Faithfold B)
Oli Joseph (Haroldeans)
Jamie Weinrich (NL Raiders C)
Joel Isaacs, Jamie Sinai (both Catford)
Josh Jacobs (Loughton)

---------------------------------------

4 – Greg Corin, Ben Kon (both Hendon A)
Jamie Wolfson, David Rhodes (both NL Raiders A)
Michael Kenley (Brady)
Bobby Cousins, Alex Koslover, Brad Wine (all Oakwood A)
Danny Sherman, Michael Field (both Neasden)
Brad Gayer (Chigwell)
Matt Davis (FC Team C)
Sam Sollosi (Redbridge B)
Paul Savitz (FC Team B)
Ben Rosenblatt (Faithfold B)
Louis Taylor, Dean Shaw (both Blizzard)
Oli Joseph (Haroldeans)
Steven Black (L’Equipe)
Yonni Bord (Catford)
Barry Green (Loughton)
Ben David, Ezra Dulberg, David Elf (all Hendon C)
Oli Nathan, Will Ufland (both Raiders C)

---------------------------------------

3 - Jonny Quinn, Sam Jacobson (both Oakwood A)
Sam Reeves (Faithfold)
Ari Last (Hendon A)
Adam Rones (FC Team A)
Adam Arnold (Brady A)
Will Beresford (LML Blue)
Ali Aquilina, Sean Ekon (all Brixton)
Alex Bowman (Harmen)
Dan Orgel (Neasden)
James Joseph, Darren Russell (both Blancos)
Daniel Garfinkel (Hendon B)
Scott Oldstein (Redbridge B)
Mark Truman, Jason Shofmann, Don Nineberg (all AC Mill Hill)
Mitch Lassman (FC Team B)
Adam Bier (Bilbaum)
Rob Samuelson, Andrew McMaster, Danny Bloom (all NL Raiders B)
Mark Truman, Jason Shofmann (both AC Mill Hill)
Josh Marlow (Oakwood B)
Marcus Mann (London Haroldeans)
Jono Nesbitt (Hendon C)
Dan Shafron (both Loughton)
Daniel Cohen (King Crown)
Eli Baraty (both Catford)
Luke Goldsmith, Liam Stein, Alex Goodman, Dan Tannenbaum (all Raiders C)
Ben Simons, Josh Barnett (both Faithfold C)
Jake Erlich, Barney Rhodes (both Jewdinese)
Alex Wolffenden, Jonah Gordon-Boyd, Aaron Benjamin (all Whetstone)

---------------------------------------

2 – Daryl Phillips, Rocky Spitzer, Dan Stock (all Faithfold A)
Jonny Breger, Simon Peterman, Dec Selbo (all FC Team A)
Josh Bentley, Dan Ash, Guy Helman (all Oakwood A)
Adam Jason, Ethan Zone, Zac Mcleod (all Raiders A)
David Kanzen, Guy Marks (both Camden)
Rafi Kon (Hendon A)
Dan Green (LML Blue)
Marc Cohen, Ricky Rinder (both Harmen)
Daniel Raphael, Guy Belot (both Brixton)
Craig Pearl, Doron Weinstein, Hadley Silver, Paul Lenchner, Glenn Michaels (all Chigwell)
Gav Noe, Martin Smulovitch, Avi Markieweicz (all Hendon B)
Josh Newman (Brady B)
Dan Beckwith (Shirley)
Joel Kutner, Adam Waters, Yaakov Suissa (all Blancos)
Paul Billar, Joe Sumray, James Ryan (all Woodford)
Josh Gilbery, Kane Gilbery (both Neasden)
Jeremy Elster, Gilad Kestenbaum, Simon Buchler (all Raiders B)
Ben Loftman, Eric Hovelsen (both Faithfold B)
Blake Buckman, Jonathan Franks, Adam Lenz, Freddie Marks (all FC Team B)
Adam Speck, Michael Wolfe, Stuart Muller (all Blizzard)
Jonny Horwitz (AC Mill Hill)
Jordan Sapler, Adam Goldman, James Castle, Harrison Grant, Jimmy Castle, James Berkley, (all Redbridge B)
Craig Sandford (Redbridge B – includes 1 for Chigwell)
Eddie Manson, Haydon Davidson, Charlie Cohen, Marc Hyamson, (all Oakwood B)
Zac Presky (Bilbaum)
Bobby Abrams (London Haroldeans)
Adam Aminoff, Andrew Hurwitz (both FC Team C)
Daniel Elghanian, Dominique Cheniart, Josh Karpf (all King Crown)
Nick Roman, Stefan Simons (both Faithfold C)
Jamie Sinai, Tom Prevezer (both Catford)
Jules Bohm, Josh Kaye (both L’Equipe)
Zac Brin (Jewdinese)
Dan Shafron (Loughton)
Liam Stein, Alex Goodman, Nick Haringman, Josh Younger, Jake Yudelowitz (all Raiders C)
Jonah Gordon-Boyd, Samuel Leader, Alon Pinhas (all Whetstone)
Adam Glekin, Jono Nesbitt (both Hendon C)
Dan Ezra, Zalmy Cohen, Mike Patterson, Ami Wynbourne, Adam Kay (all Boca)
Liam Stein (Raiders C)
Harry Marks, Sim Cohen, Ashley Lawrence, James Ross (all Jewdinese)
Jamie Crawford, Jaimie Sinclair, Adam Conway (all Loughton)

---------------------------------------

1 – Jonny Kay, Josh Pistol, Justin Spiro, Jonathan Peters, Rob Richman, Zac Mcleod, Oli Henry (all NL Raiders A)
Alex Rosenthal, Jacob Gold, Danny Kon, Avi Korman (all Hendon A)
Alex Kaye, Dan Stock, Dan Howard, Dan Stock (all Faithfold A)
Brad Sharp, Jonny Ellis, Sam Monjack, Jonathan Green, Rob Lerner, Alex Hershman, Josh Hershman (all Brady A)
Mitch Young, Tom Miller (both FC Team A)
Toby Levy (Oakwood A)
Danny Berg, Jack Vangelder, Danny Hakimi, Richie Caplin, Ben Graham (all Redbridge)
Danny Daggers, Sam Shooter, James Gershfield, Jess Alexander, Ben Winters (all LML White)
Mike Khalastchi, Yossi Lanning, David Kanzen, Jake Saunders, Simon French, Josh Toff, Dan Baneth (all Camden)
Adam Hakimi (both Redbridge A)
David Rose, Max Kyte, Harry Davis, Adam Kosky, Nick Astaire, Richard Gold (all LML Blue)
Scott Kay (Neasden)
Dave Ronson, Paul Shamplina, Sean Ekon (all Brixton)
Jason Lindsay, Adam Abrahms, Ben Nassim, Adam Klein, Dan Oade, Dan Abrahams, Ilan Shaki (all Shirley)
Martin Smulovitch, Avi Markieweicz, Parys Hammond, Alon Blitz (all Hendon B)
Henry Ziff, Richard Winton, Dan Harrod, Jimmy Winton, Richard Winton, Simon Moses, Josh Laurier, Josh Dagul (all Brady B)
Dan Castle, Paul Lenchner, Dean Ben Yosef, Jon Raven, Glenn Davis, Paul Hizer, Lee Hyams (all Chigwell)
Oliver Leslie, Ben Weinberg, Jon Morris, Mitch Green, Ben Henry, Jordan Grant, Ben Kay (all Southgate Harmen)
Dave Ronson, Paul Shamplina (both Brixton)
Josh Gaon, Yaakov Suissa, Benjy Israel, Jeff Gross, Darren Russell, James Joseph (all Blancos)
James Lesner, Craig Cohen, Oli Levy, Dan Henig, Rick Lawrence (all SPEC)
Elliot Gold (Woodford)
Shai Davidi (Neasden)
Jamie Eiswater, Marcus Mann, Yaf Asher (all London Haroldeans)
Dan Rose, Marc Hyamson, Rafi Bloom, Vic Librae, Carl Peters, Josh Marlow, Ian Tussie, Ben Polak (all Oakwood B)
Ben Binder, Sam Sollosi, Darren Brown, James Berkley, Sam Rank, Scott Oldstein, Adam Bernstein, Dan Jacobs (all Redbridge B)
Max Worth, Rob Sanford, Sam Collins (all FC Team C)
Josh Flax, Jack Bookatz, Sam Roth, Rob Lerner, Adam Bier (all Bilbaum)
Eddie Sternberg, Daniel Alfreds, Ben Radstone (all FC Team B)
Raffi Addlestone, Gilad Kestenbaum, Rob Samuelson, Adam Posner, Matt Greene, Ben Sheldon (all Raiders B)
Eddie Manson, Dan Rose, Matt Geey, Rafi Bloom, Vic Librae (all Oakwood B)
Dan Vandermolen, Matt Jaffa, Seb Vandermolen (all Blizzard)
Jonny Horwitz, James Levy, Mark Truman, Josh Hantman, Nick Kershberg (all Mill Hill)
Matty Kleinman, Oliver Telvi, Ben Moss, Ash Ilsen (all Faithfold B)
Dan Polak (all Raiders C)
Ben Glekin, Adam Glekin, Gab Saul (all Hendon C)
James Ross, Barney Rhodes, Ben Halmer, Adam Gold, Brad Dryer (all Jewdinese)
Matt West, James Lester, Josh Hambling, Dean Silver (all Loughton)
Lewis Maleh, Jeremy Teacher, Elliot Bloom (all Faithfold C)
Matt Leader, Dave Sawyer, Darren Zitren, Richard Cooper, Gavin Levy, Dean Ingram (all Temple Fortune)
Dovi Vogel, Ricky Zeiderman, Kane Alexander (all Boca)
David Prager, Josh Lewis, Julian Bohm, Ben Kay (all L’Equipe)
Josh Silverman (AC Whetstone)
Gary Hill, Gary Conway, Adam Luria, Gabriel John, Tom Prevezer, Simon Wolfson (all Catford)
Ben Glekin, Glenn Turner, James Neidle (all Hendon C)
Yoel Deal, Mark Posner, Josh Lester, Jacob Kadoch (all King Crown)

---------------------------------------

PREMIER DIVISION
10 - Mike Pearson (Faithfold A)

9 - Richard Salmon (FC Team A)

8 - Matt Stock (NL Raiders A)
Adam Stolerman (Redbridge A)
Anthony Kintish (Oakwood A)

7 - Yishai Last, Greg Corin (both Hendon A)
Johnny Haik (Faithfold A)
Rob Hershkorn (Camden)
David Dinkin, Josh Green (both NL Raiders A)
Michael Kenley (Brady A)

6 - Ben Kon, Avidan Last (both Hendon A)
Richard Silver (Camden)

5 – Ari Last (Hendon A)
Oliver Sade (LML Blue)
Adam Arnold (Brady A)
Brad Wine (Oakwood A)

4 - Danny Kon (both Hendon)
Jamie Wolfson, David Rhodes (both NL Raiders A)
Bobby Cousins, Alex Koslover (both Oakwood A)

3 - Jonny Quinn, Sam Jacobson (both Oakwood A)
Sam Reeves (Faithfold)
Adam Rones (FC Team A)
Will Beresford (LML Blue)

2 - Daryl Phillips, Rocky Spitzer, Dan Stock (all Faithfold A)
Josh Bentley, Dan Ash, Guy Helman (all Oakwood A)
Jonny Breger, Simon Peterman, Dec Selbo (all FC Team A)
Richard Baum (Brady A)
Adam Jason, Ethan Zone, Zac Mcleod (all Raiders A)
Adam Hakimi (Redbridge A)
David Kanzen, Guy Marks (both Camden)
Dan Green (LML Blue)
Sam Shooter (LML White)
Rafi Kon (Hendon A)

1 – Jonny Kay, Josh Pistol, Justin Spiro, Jonathan Peters, Rob Richman, Oli Henry (all NL Raiders A)
Alex Rosenthal, Yoav Lebens, Jacob Gold, Danny Kon, Avi Korman (all Hendon A)
Alex Kaye, Dan Howard, Ben Ellis (all Faithfold A)
Brad Sharp, Jonny Ellis, Sam Monjack, Jonathan Green, Rob Lerner, Alex Hershman, Josh Hershman (all Brady A)
Mitch Young, Tom Miller (all FC Team A)
Toby Levy (Oakwood A)
Danny Daggers, Sam Shooter, James Gershfield, Jess Alexander, Ben Winters (all LML White)
Mike Khalastchi, Yossi Lanning, Dan Baneth, Jake Saunders, Simon French, Josh Toff (all Camden)
David Rose, Max Kyte, Harry Davis, Adam Kosky, Nick Astaire, Richard Gold (all LML Blue)
Danny Berg, Jack Vangelder, Danny Hakimi, Richie Caplin, Ben Graham (all Redbridge)

---------------------------------------

DIVISION ONE
17 - Harrison Midda (Woodford)

13 - Jamie Kent (Shirley Park)

12 – Mitch Hahn (Woodford)
Jono Gaon (Blancos)

11 - Samuel Castle (Harmen)

10 - Reiss Mogilner (Brady B)

9 - Lee Greenfield (Harmen)

8 - Dan Orgel Shai Davidi (both Neasden)
Stefan Benfredj (Shirley)

7 - Steve Summers (Chigwell)
Alon Hershkorn (Brixton)

6 - Dave Newman (Brady B – plus 4 for SPEC)
James Jaconelli (Chigwell)

5 - Dan Pike (SPEC FC)
Gideon Gold, Saul Conway (both Shirley)
Ryan Cole (Chigwell)
RA Noe (Hendon B)
Adam Hersh (Blancos)
Josh Newman (Brady B)
Dean Rosenthal (Brixton)

4 - Ali Aquilina (Brixton)
Brad Gayer (Chigwell)
Danny Sherman, Michael Field (both Neasden)

3 - Daniel Garfinkel (Hendon B)
James Joseph, Darren Russell (both Blancos)
Alex Bowman (Harmen)
Sean Ekon (Brixton)

2 - Chaim Gothold (Hendon B)
Marc Cohen, Ricky Rinder (both Harmen)
Daniel Raphael, Guy Belot (both Brixton)
Gav Noe, Martin Smulovitch, Avi Markieweicz (all Hendon B)
Craig Pearl, Doron Weinstein, Hadley Silver, Paul Lenchner, Glenn Michaels (all Chigwell)
Joel Kutner, Adam Waters, Yaakov Suissa (all Blancos)
Dan Beckwith (Shirley)
Paul Billar, Joe Sumray, James Ryan (all Woodford)
Josh Gilbery, Kane Gilbery (both Neasden)

1 – Scott Kay (Neasden)
Dave Ronson, Paul Shamplina (both Brixton)
Henry Ziff, Jimmy Winton, Dan Harrod, Simon Moses, Richard Winton, Josh Laurier, Josh Dagul (all Brady B)
Dan Castle, Glenn Davis, Dean Ben Yosef, Jon Raven, Paul Hizer, Lee Hyams (all Chigwell)
Oliver Leslie, Ben Weinberg, Jon Morris, Mitch Green, Ben Henry, Jordan Grant, Ben Kay (all Southgate Harmen)
Josh Gaon, Benjy Israel, Jeff Gross, Josh Caplin (all Blancos)
James Lesner, Craig Cohen, Oli Levy, Dan Henig, Rick Lawrence (all SPEC)
Parys Hammond, Alon Blitz (both Hendon B)
Shai Davidi (Neasden)
Elliot Gold (Woodford)
Jason Lindsay, Adam Abrahms, Ben Nassim, Adam Klein, Dan Oade, Dan Abrahams, Ilan Shaki (all Shirley)
Ash Ilsen (Faithfold B)

---------------------------------------

DIVISION TWO
17 - Ben Zloof (AC Mill Hill)

15 - Nicky Woolf (Raiders B)

12 - Dan Simmons (Blizzard)
David Joseph Cohen (FC Team C)

11 - James Joseph (FC Team C)
Nathan Sollosi (Redbridge B)
Jake Gilbert (Bilbaum)

7 - Shim Bensoor, David James Cohen (both FC Team C)
Ben Bell, Ed Green (both Bilbaum)
James Abrams (Haroldeans)
David Esterkin (NL Raiders B)
Doron Hershkorn (Faithfold B)

6 - Jeremy Julius (FC Team C)

5 – Leor Harel (Faithfold B)
Oli Joseph (Haroldeans)

4 – Matt Davis (FC Team C)
Louis Taylor, Dean Shaw (both Blizzard)
Paul Savitz (FC Team B)
Ben Rosenblatt (Faithfold B)
Sam Sollosi (Redbridge B)

3 - Adam Bier (Bilbaum)
Rob Samuelson, Andrew McMaster, Danny Bloom (all NL Raiders B)
Mark Truman, Jason Shofmann, Don Nineberg (all AC Mill Hill)
Josh Marlow (Oakwood B)
Mitch Lassman (FC Team B)
Scott Oldstein (Redbridge B)
Marcus Mann (London Haroldeans)

2 – Simon Buchler, Jeremy Elster, Gilad Kestenbaum, Simon Buchler (all NLR B)
Ben Loftman, Eric Hovelsen (both Faithfold B)
Blake Buckman Jonathan Franks, Adam Lenz, Freddie Marks (all FC Team B)
Alex Olcot, Mark Truman, Jonny Horwitz (all AC Mill Hill)
Eddie Manson, Haydon Davidson, Charlie Cohen, Marc Hyamson, (all Oakwood)
Jordan Sapler, Adam Goldman, James Castle, Harrison Grant, Jimmy Castle, James Berkley, (all Redbridge B)
Craig Sandford (Redbridge B – includes 1 for Chigwell)
Adam Speck, Michael Wolfe, Stuart Muller (all Blizzard)
Zac Presky (Bilbaum)
Bobby Abrams (London Haroldeans)
Adam Aminoff, Andrew Hurwitz (both FC Team C)

1 – Dan Vandermolen, Matt Jaffa, Seb Vandermolen (all Blizzard)
Ben Binder, Sam Sollosi, Darren Brown, Sam Rank, Adam Bernstein, Dan Jacobs (all Redbridge B)
Max Worth, Rob Sanford, Sam Collins (all FC Team C)
Eddie Sternberg, Daniel Alfreds, Ben Radstone (all FC Team B)
Raffi Addlestone, Gilad Kestenbaum, Rob Samuelson, Matt Greene, Ben Sheldon, Adam Posner (all Raiders B)
Josh Flax, Jack Bookatz, Sam Roth, Rob Lerner (all Bilbaum)
James Levy, Josh Hantman, Nick Kershberg (all Mill Hill)
Dan Rose, Matt Geey, Rafi Bloom, Vic Librae, Carl Peters, Ian Tussie, Dan Geey, Oren Hury, Ben Polak (all Oakwood B)
Matty Kleinman, Oliver Telvi, Ben Moss, Ash Ilsen (all Faithfold B)
Jamie Eiswater, Yaf Asher (both London Haroldeans)

---------------------------------------

DIVISION THREE
23 - Richard Fogelman (L’Equipe)

18 - Dan Gordon (Faithfold C)

15 - Dovi Fehler (Boca)

8 - Ben Berrick (Jewdinese)

7 - Philippe Auret, Dan Cohen (both Whetstone)
Zack Collins (Jewdinese)
Jamie Weinrich (NL Raiders C)

6 - Benji Greenblatt (King Crown)
Alex Elf (Hendon C)
Zac Brin (Jewdinese)
Yoshua Silverman (Boca)

5 - Joel Isaacs, Jamie Sinai (Catford)
Josh Jacobs (Loughton)

4 – Steven Black (L’Equipe)
Barry Green (Loughton)
Oli Nathan, Will Ufland (both Raiders C)
Ben David, Ezra Dulberg, David Elf (all Hendon C)
Yonni Bord (Catford)
Jonah Gordon-Boyd (Whetstone)

3 – Eli Baraty (Catford)
Dan Shafron (Loughton)
Ben Simons, Josh Barnett (both Faithfold C)
Jono Nesbitt (Hendon C)
Daniel Cohen (King Crown)
Luke Goldsmith, Dan Cohen, Samuel Leader, Alex Wolffenden, Aaron Benjamin (all Whetstone)
Dan Tannenbaum (NL Raiders C)
Jake Erlich, Barney Rhodes (both Jewdinese)

2 - Daniel Elghanian, Dominique Cheniart, Josh Karpf (all King Crown)
Nick Roman, Stefan Simons (both Faithfold C)
Jamie Sinai, Tom Prevezer (both Catford)
Jules Bohm, Josh Kaye (both L’Equipe)
Liam Stein, Alex Goodman, Nick Haringman, Josh Younger, Jake Yudelowitz (all Raiders C)
Jonah Gordon-Boyd, Samuel Leader, Alon Pinhas (all Whetstone)
Adam Glekin, Jono Nesbitt (both Hendon C)
Dan Ezra, Zalmy Cohen, Mike Patterson, Ami Wynbourne, Adam Kay (all Boca)
Harry Marks, Sim Cohen, Ashley Lawrence, James Ross (all Jewdinese)
Jamie Crawford, Jaimie Sinclair, Adam Conway (all Loughton)

1 - Dan Polak (Raiders C)
Ben Glekin, Glenn Turner, James Neidle (all Hendon C)
Ben Halmer, Adam Gold, Brad Dryer (all Jewdinese)
Matt West, James Lester, Josh Hambling, Dean Silver (all Loughton)
Lewis Maleh, Jeremy Teacher, Elliot Bloom (all Faithfold C)
Matt Leader, Dave Sawyer, Darren Zitren, Richard Cooper, Gavin Levy, Dean Ingram (all Temple Fortune)
Dovi Vogel, Ricky Zeiderman, Kane Alexander (all Boca)
David Prager, Josh Lewis, Julian Bohm, Ben Kay (all L’Equipe)
Josh Silverman (AC Whetstone)
Gary Hill, Gary Conway, Adam Luria, Gabriel John, Steve Keller, Simon Wolfson (all Catford)
Yoel Deal, Mark Posner, Josh Lester, Jacob Kadoch (all King Crown)

-----------------------------------

HAT-TRICK HITLIST
4 - Richard Fogelman (L’Equipe)

2 – Richard Salmon (FC Team A)
Jamie Kent (Shirley Park)
Harrison Midda (Woodford)
Nick Woolf (NL Raiders B)
Ben Zloof (AC Mill Hill)
Dan Gordon (Faithfold C)
Phillipe Auret (AC Whetstone)

1 – Yishai Last, Ben Kon, Greg Corin, Danny Kon (all Hendon)
Bobby Cousins (Oakwood A)
Jamie Wolfson (NL Raiders A)
Josh Green (NL Raiders A)
Matt Stock (NL Raiders A)
Adam Arnold (Brady A)
Dan Pike (SPEC FC)
Mitch Hahn (Woodford)
Harrison Midda (Woodford Wanderers)
Lee Greenfield (Southgate Harmen)
Sam Castle (Southgate Harmen)
Ali Aquilina (Brixton)
Steve Summers (Chigwell)
Gideon Gold (Shirley Park)
Jono Gaon (Los Blancos)
Jake Gilbert (Bilbaum)
James Joseph (FC Team C)
Jeremy Julius (FC Team C)
David Joseph Cohen (FC Team C)
Dave Esterkin (NL Raiders B)
James Abrams (London Haroldeans)
Doron Hershkorn (Faithfold B)
Joel Isaacs (Catford & Bromley)
Steven Black (L'Equipe)
Barry Green (Loughton Orient)
Luke Goldsmith (NL Raiders C)
Daniel Tannenbaum (NL Raiders C)
Zac Brin (Jewdinese)
Dan Cohen (AC Whetstone)
Dovi Fehler (Boca Jewniors)

Last updated: 10:11am, January 8 2014